Епіцентр К

Я дуже розчарований покупкою в епіцентрі. Замовляв пральну машину LG, номер замовлення #4009968 від 21.08.2020. (ТТН 20400189472499). Обрав опцію доставка на адресу та оплата при отриманні. В результаті коли товар прибув на відділення нової пошти почалося саме інтересне, спочатку працівники вимагали прибути особисто у відділення для того щоб надати документи, оглянути товар та заплатити гроші. Після трьох дзвінків на гарячу лінію (безрезультатно) та потрачених пів дня приходиться йти у відділення, бо другий варіант відмова від замовлення. При відвідування відділення нової пошти, було оглянуто пральну машину та встановлено відсутність штампу (печатки) на гарантійному талоні(((( Знову дзвінок на гарячу лінію, результат або їдьте самі у будь який магазин і там вам поставлять, або звертайтеся самі через сайт і сервісний центр, і відправляйте самі (це ж вам потрібна гарантія, а не магазину продати товар та задовільнити покупця) або відмінюйте замовлення. Більше немає слів. Постараюсь не користуватися цим магазином…
Аналогічний відгук я намагався залишити на самому сайті даного магазину, але модератори весь час його блокують, мотивуючи це тим що мій відгук порушує правила публікації відгуків в частині обговорення та скарги на роботу інтернет магазину та їх партнерів. Скріншоти переписки щодо відгуку можу надати додатково.

  • https://epicentrk.ua/
  • 4009968
Есть что сказать? Тогда напишите свой отзыв (это делается очень быстро и можно анонимно) или оставьте комментарий к этому отзыву. Ваш опыт может оказаться очень важным для остальных, поэтому не забудьте оценить достоверность отзыва нажав кнопку чуть ниже.
Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments