Студия Massage Club

Вже не перший рік ходжу на масаж саме до цієї студії.Але ходжу лише заради самих масажистів.
1.Масажисти-професіонали з великої літери.Була на масажі у кожного.І залишилася задоволеною.Якістю можна вважати лише їх.Що стосується самої студії :
1.Зайти можна лише по дзвінку.Начебто заходиш у якесь підпільне казино.
2.Зайшовши на тебе відразу валиться вішалка з речами самих масажистів.їхні футболки і коли ти заходиш то відразу відчуваєш запах ПОТУ з тих футболок.Неймовірний аромат.Це перше що тебе вражає у найбільш рекламованій студії Києва.
2.Відразу біля входу стоїть кулер з водою.На полу.Без підставки. .Там де пилюка і де всі човгають ногами .і там вам набирають воду
3.Вузький коридор що не пройти і не протиснутися.Диван який постійно заляпаний маслом і відбитками рук.
4.Туалет.Це взагалі окрема тема.Унітаз так стоїть що ним не можливо користуватися.Шторка яка навпроти раковини.Вона напевно з того століття.Якого вона кольору важко сказати.
5.Кімнати де проводиться масаж.
Обдерті шпалери з обох боків стін.все в слідах масла.пилюки.нормально дихати не можливо ,оскільки кімнати як комори.не вистачає повітря.
6.Кушетки.
Риплять так що на них масажували ще в минулому столітті.Доречі підлога теж скрипить.Майже всі масажисти вибачалися за цей скрип.Чому я плачу тисячу гривень за масаж і маю слухати скрип.точніше скрип перебиває музику.І ти ніяк не можеш відпочити і розслабитися.
7.Студія має процедуру антицелюлітний масаж і обгортування.Тобто тобі провівши сам масаж .тебе мастять гелем спеціальним і потім харчовою плівкою обгортують і ти лежиш 40 хв кайфуєш.Але не все так класно.потім ти маєш все це змити з себе бо цілий день ти не зможеш ходити в цьому гелі.Натомість вам потім кажуть :»А у нас не має душа».Ми вас просто серветкою протремо.І це коштує 1.300 грн.Рівень.Я думаю ви зрозуміли.Підведу ітог.Ціни відповідають лише якістю проведеного масажу.Все.Але рівень самої студії нижче нуля.Як не крути,але студія грає велику роль.а вона не дотягує до найвищого рівня.Тож від циєї студії ви отримаєте лише якісний масаж.Але не сервіс.

Есть что сказать? Тогда напишите свой отзыв (это делается очень быстро и можно анонимно) или оставьте комментарий к этому отзыву. Ваш опыт может оказаться очень важным для остальных, поэтому не забудьте оценить достоверность отзыва нажав кнопку чуть ниже.
Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии